O FIRMIE

O NAS

Nasza firma stale rozwija się na rynku dolnośląskim w zakresie montażu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła oraz promienników gazowych. W swoim dorobku instalacyjnym posiadamy zrealizowane inwestycje dla klientów indywidualnych i komercyjnych, takie jak obiekty wielorodzinne i jednorodzinne, osiedla, hale produkcyjne i magazynowe, pomieszczenia hotelowe, gastronomiczne, obiekty użyteczności publicznej, jak np. uczelnie czy zakłady opieki medycznej. Współpracujemy z wieloma firmami z branży budowlanej, jak i instalacyjnej, tak aby móc oferować Państwu kompleksowe usługi – od doradztwa poprzez projekt i montaż, aż do serwisu oraz wsparcia technicznego po zakończonej inwestycji. Wiemy, jak ważny jest prawidłowy dobór urządzeń oraz projekt instalacji. Dlatego nieprzerwanie szkolimy się w segmencie instalacyjnym.

Ponieważ nasza działalność jest ściśle związana z gazami fluorowodorowymi i substancji zubożającymi warstwę ozonową, jesteśmy zobowiązani do przestrzegania przepisów UE, co wiąże się z koniecznością posiadania certyfikatów F-Gaz wydawanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Powyższy dokument jest dla Państwa potwierdzeniem, że nasza firma jest legalnie prowadzona i spełnia wszelkie wymogi prawne oraz techniczne. Prawo nakłada na nas jako instalatorów obowiązek przekazywania informacji dotyczących czynników wykorzystanych w układach i systemach klimatyzacji. Dlatego wszystkie niezbędne informacje otrzymują Państwo w protokole montażowym/serwisowym. Decydując się na współpracę z nami, zyskują Państwo pewność opieki gwarancyjnej. Montujemy urządzenia producentów od których uzyskaliśmy certyfikaty autoryzacyjne, a one są natomiast niezbędne do zachowania gwarancji.

Naszym celem jest zapewnienie usług, które będą wykonane z myślą o środowisku oraz poczuciu komfortu użytkownika, a także będą wpisywały się w zamierzenia estetyczne wnętrza, a przede wszystkim spełnią oczekiwania klientów. Gwarancją wysokiej jakości usług jest szczegółowy wywiad potrzeb skorelowany z możliwościami technicznymi. Ważnym aspektem każdej firmy jest zespół składający się z ludzi, dlatego staramy się tworzyć komfortowe warunki rozwoju i pracy dla naszych pracowników. Dobry inżynier oraz przedsiębiorca łączy powyższe aspekty, przekazując klientowi pełnowartościowy „produkt” na czas, a do tego właśnie dążymy.

Bez wizji przyszłości i celów firmy, nie istnieje rozwój. Wizja, która towarzyszy naszym działaniom, pozwala nam stale poszerzać wiedzę, rozwijać umiejętności techniczne i obsługę klienta. Naszym celem jest stworzenie firmy, która oferuje usługi na najwyższym poziomie. Grono zadowolonych, wracających do nas klientów, jest potwierdzeniem tego, że udaje nam się realizować te cele, a zdobywanie klientów z polecenia, utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze je określiliśmy.

GWARANCJA JAKOŚCI

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Stosowanie wysokiej jakości urządzeń oraz postępowanie zgodnie z wymogami prawnymi i technicznymi, gwarantuje najwyższy poziom wygody oraz bezpieczeństwa.

WYKWALIFIKOWANI PRACOWNICY

Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, oferując najlepiej dopasowane rozwiązanie.

CERTYFIKATY I UPRAWNIENIA

Nazwa certyfikatu / uprawnienia

Nazwa certyfikatu / uprawnień

Nazwa certyfikatu / uprawnień

Nazwa certyfikatu / uprawnień

Nazwa certyfikatu / uprawnień

Nazwa certyfikatu / uprawnień

Nazwa certyfikatu / uprawnień

Nazwa certyfikatu / uprawnień