REALIZACJE

HALE PRZEMYSŁOWE I MAGAZYNOWE

W halach magazynowych oraz przemysłowych z reguły panują bardzo specyficzne warunki. W obiektach przemysłowych funkcjonują maszyny wytwarzające wysoką temperaturę. Powietrze jest często zanieczyszczone oraz pełne różnego rodzaju oparów. Nasze doświadczenie w zakresie tworzenia projektów oraz montażu instalacji klimatyzacyjnych,  wentylacyjnych, pomp ciepła oraz promienników gazowych sprawia, że potrafimy dopasować najlepsze możliwe rozwiązanie do konkretnych warunków panujących w hali przemysłowej lub magazynowej. Zapewnienie komfortowych, a przede wszystkim bezpiecznych warunków pracy stanowi dla nas priorytet.

OSIEDLA I OBIEKTY GASTRONOMICZNE

Prawidłowa wymiana powietrza jest niezwykle istotna w odniesieniu do lokali gastronomicznych. Właściwa cyrkulacja pozwala na usunięcie zapachów, pary wodnej, różnego rodzaju zanieczyszczeń, a jednocześnie dostarcza czystego powietrza. Odpowiednia temperatura, wilgotność oraz skład powietrza zapewniają dobre samopoczucie zarówno pracownikom, jak i klientom. Dobrze zaprojektowana i wdrożona instalacja gwarantuje komfortowe i bezpieczne warunki, które są niezbędne w celu prawidłowego funkcjonowania. Nasza firma posiada wszelkie atrybuty, które pozwalają nam w pełni zadbać o komfort osób przebywających w danym pomieszczeniu.

LOKALE MIESZKALNE I DOMY JEDNORODZINNE

Zapewnienie optymalnej temperatury w mieszkaniu, a także przeciwdziałanie gromadzeniu się zanieczyszczeń oraz nadmiaru wilgoci jest niezwykle ważne dla zachowania zdrowia. Zawilgocone pomieszczenia sprzyjają bowiem rozwijaniu się grzybów oraz roztoczy, które mogą okazać się groźne w szczególności dla osób cierpiących na alergię czy astmę. Podczas tworzenia projektów instalacji, a także montując urządzenia, kierujemy się wygodą i bezpieczeństwem domowników. Zależy nam na zapewnieniu maksymalnego komfortu przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, oferując rozwiązanie dopasowane do konkretnych oczekiwań.